Close

پيام مديرعامل

 چشم انداز آینده صنعت دخانیات
   

    شرکت دخانیات ایران با هدف توسعه و پیشرفت صنعت دخانیات کشور، تامین و نظارت بر بازارمصرف داخل فعالیت خود را در سال 1316 آغاز نمود و تمامی تلاش و کوشش خود را معطوف تولید و فروش محصولات با کیفیت توام با رعایت اصول بهداشتی و سلامتی مصرف کنندگان به کار بسته است تا با نگاه به سلامت مصرف کنندگان نیاز مصرف بازار داخل را با تولیدات با کیفیت برآورده سازد.
   ورود به بازارهای جهانی و حفظ بازارهای صنعتی مصرف، ‌توسعه صادرات کالای دخانی ، ‌بستر سازی و تدوین راهکاربرای ایجاد ظرفیتهای تولیدی مناسب ، ‌نوسازی و روان سازی جریان تجارت خارجی با بهره گیری از الگوها و فناوریهای نوین تجارت از اصول اساسی و مهم برنامه های این شرکت دارای قدمت است .
   در واقع امروز صنعت دخانیات ایران در صدد است تا با بستر سازی مناسب و ایجاد جریان اطلاعات ، تصمیم سازی و تصمیم گیری در خصوص سیاستهای وارداتی و صادراتی کشور،  توسعه روابط اقتصادی تجاری با دیگر کشورها و اعطای مشوقهای صنعتی در سرعت بخشیدن به اهداف کلان این شرکت و همکاری با شرکتهای خارجی جهت تولیدات مشارکتی نیازهای داخل را تامین و جریان مهم اقتصادی را مدیریت نماید.
   سازماندهی ساختار و تشکیلات و اعمال جهت گیری در تفکر استراتژیک از دیگر هدفهای راهبردی این شرکت درجهت گسترش عرصه تجارت صنعت محصولات دخانیات کشور است تا در آینده ای نزدیک بازار مصرف داخل و نگاه به بازارهای جهانی برای امر صادرات عملیاتی گردد.
   چه بسا آرزوی متولیان امر تولید محصولات دخانی بر پایی جشن پایان استعمال دخانیات در ایران است اما تا آن روز تامین نیاز 12 میلیون نفرسیگاری در کشور و واقعیت مصرف آنها جز وظایف اصلی این شرکت است.
    به امید آنروزی که تمامی تولیدات کشوردر امر صنعت دخانیات به خارج از کشور صادر گردد.

         دکتر حسین طلا           
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره