فراخوان زيرسيستم

اخبار و تازه ها

11:17:05 1397/09/18
شهداى کردستان و خانواده‏هاى این شهیدان خصوصیاتى دارند که در دیگر استانها کمتر دیده میشود و غالباً دیده نمیشود. این خصوصیات یکى این است که شهیدان این خطه مظلومانه‏تر و غریبانه‏تر به شهادت رسیدند و خانواده‏هاى آنها صبر دشوارترى کردند. چرا؟ چون عوامل دشمنان انقلاب و دشمنان کشور در این استان وضعیت و فضائى را بخصوص در سالهاى اول براى خانواده‏هاى شهیدان به وجود مى‏آوردند که زندگى در آن فضا براى پدران، مادران، برادران، خواهران، گاهى از اصل شهادت مشکل‏تر بود. آن ضد انقلاب و آن سرانگشتان پلیدى که قصد داشتند کردستان را به مرکز جنگ داخلى و برادرکشى در کشور تبدیل کنند، به این اکتفا نکردند که بهترین جوانان این استان و این مردم را به خاک و خون بکشند، بلکه خانواده‏هاى آنها را هم در دورانى نسبتاً طولانى زیر فشار قرار می دادند. این خانواده‏ها در سایر استانهاى کشور مصیبتشان فقط همین بود که عزیزشان از دستشان رفته بود. در یک فضاى گرم و پر از شور و نشاط، مردم نام عزیزان شهید اینها را بر سر دست می گرفتند و به آنها افتخار میکردند؛ اما در کردستان موارد زیادى اتفاق افتاد، ما هم مطلع شدیم و مطلع بودیم که دشمنان این استان، دشمنان این کشور، به خانواده‏هاى شهید هم فشار وارد می کردند؛ فشار روانى، فشار جسمى و فشار امنیتى. البته این فشارها نتیجه نداشت و آنها را در چشم این مردم رو سفید نکرد، رو سیاه‏تر کرد.
خبر ورزشی
10:11:03 1397/09/13
محمدمبین عظیمی، از کشتی گیران آزادکار باشگاه دخانیات سقز، در رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نونهالان (جام روزجهانی کودک) که با حضور تیمهای آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و سه تیم از ایران در آذرماه سالجاری و در تهران برگزارشد، با غلبه بر حریفان خود در وزن 85کیلوگرم، قهرمان و صاحب گردن آویزطلا شد. عظیمی از کشتی گیران بااخلاق وخوش آتیه وپرافتخاری است که در نخستین دوره رقابتهای بین المللی آزادنوجوانان، جام بزرگداشت زنده یاد استاد سیدجعفرموسوی در مشهد و در وزن 92کیلو گرم ، صاحب مدال برنز و همچنین نفراول وحائز مدال طلای مسابقات آسیایی نونهالان در مرداد ماه 1397 در شهرستان کرج هم می باشد. شایان ذکر است محمد مبین عظیمی متولد سال 1382 شهرستان سقز می باشد.
پیام سرپرست مجتمع دخانیات کردستان به مناسبت 13 آبان
09:15:11 1397/08/12
مدیر مجتمع دخانیات کردستان:
11:01:47 1397/05/22
مدیر مجتمع دخانیات استان کردستان گفت: خبرنگاران با بیان انتقادات کارآمد و ارائه پیشنهادات و راهکارهای سازنده، در مسیر اعتلا و پیشرفت کشور و حفظ منافع ملی تلاش می‌کنند.
10:51:36 1397/05/22
مراسم اهدای لوح تقدیر و جوایز نفرات برتر مسابقات فرهنگی کتابخانی ماه مبارک رمضان برگزار شد