فراخوان زيرسيستم

اخبار و تازه ها

08:43:09 1398/03/29
"بختیارخسروی" از پرسنل مجتمع دخانیات استان کردستان در هفتمین دوره مسابقات کاتای پیشکسوتان کشور، موفق به کسب مدال طلای این بازیها شد.
09:08:41 1398/03/26
طرح مویرگی درونسپار درمجتمع دخانیات استان کردستان بعنوان استان پایلوت اجرایی می شود. سرپرست مجتمع دخانیات استان کردستان گفت: در اجرای بند (4) مصوبه سومین جلسه شورای عالی فروش شرکت دخانیات ایران، استان کردستان بعنوان یکی از چهار مرکز تعیین شده در کشور برای اجرای این طرح به صورت پایلوت مشخص شده است. کیوان گنجعلی؛ درجلسه ای که با حضور رئیس و کارکنان بازرگانی، بازاریابی و فروش مجتمع به منظورهماهنگی و برنامه ریزی برای پیاده سازی این طرح سخن می گفت، ضمن تاکید بر اجرای دقیق آن، یادآور شد: طرح مویرگی درونسپار فرصت مغتنمی است تا همکاران این حوزه ها، استعداد و توانایی های خود را بیش از پیش در جهت پیشبرد اهداف ذاتی شرکت به نمایش بگذارند.
حضور پرشور کارکنان مجتمع دخانیات کردستان در راهپیمایی روز قدس
09:47:34 1398/03/11
سرپرست و کارکنان مجتمع دخانیات کردستان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، همزمان با سراسر ایران اسلامی، همراه و همصدا با اقیانوس خروشان مردم ولایتمدار، بابصیرت، مومن و روزه دار کردستان در راهپیمایی باشکوه و حماسی این روز حضور یافتند و ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی و رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و محکوم کردن طرح ننگین " معامله قرن "، حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را اعلام نمودند.
پیام تبریک به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
14:25:18 1398/02/28
بیست و هفتم اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ها ، زمان مناسبی است تا جایگاه این حوزه حیاتی و اثرگذار در دنیای کنونی که در واقع عصر دانایی و انفجار اطلاعات است را یادآور شده و خادمین بی منت این وادی که عاشقانه و شبانه روزی در راستای اطلاع رسانی مجاهدت می کنند را ارج بنهیم. امروزه روابط عمومی ها بعنوان مشاوران امین مدیران و بازوان توانمند فکری سازمانها ، نقش خطیری در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه ها برعهده دارند و بدون تردید هر سازمان با وجود یک روابط عمومی فعال و پویا در کنار سایر بخشها قادر به ادامه حیات خواهدبود. روابط عمومی ها قلب تپنده و آینه تمام نمای انتظارات و مطالبات برحق مردم از سازمانها و نهادها بوده که می طلبد؛ مدیران دیدگاه خود به این عنصر تعالی بخش را از یک سامانه صرف تشریفاتی به یک سیستم مشورتی و مدیریتی تغییر داده و جایگاه استراتژیک آن را بیش از پیش در جهت ارتقاء و پیشرفت مجموعه های تحت مدیریت خود مدنظر قرار دهند. فرصت را مغتنم شمرده، روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی را به همه دست اندرکاران این عرصه بعنوان طلایه داران توسعه آگاهی و بالاخص؛ همکاران عزیز در روابط عمومی های شرکت معظم دخانیات ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این مشعل داران اطلاع رسانی در این مسیر حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق و سربلندی می نمایم.
پیام تبریک ماه رمضان
12:35:35 1398/02/17
ماه صیام از راه رسید و یکبار دیگر پروردگار عالمیان بر بندگانش کرم نمود؛ تا بر خوان رمضان و در بزمی دلنشین، زنگار از قلوب و غبار از وجودشان شسته و در وادی عاشقی به پیرایشی عرفانی نائل شوند. آری؛ رمضان ماه برچیده شدن بساط شیاطین از عرصه زندگی آدمیان و شکستن بت های نفس از وسوسه های اهریمنی و سجده بر آستان معبود بی همتاست. رمضان، ماه تمرین عشق و دلدادگی، ماه، دریای رحمت و نعمت خداوندی، ماه، رسیدن و رستگاری، ماه، شمیم خوش قرآن و لیالی قدر، وماه شوق انگیز مناجات و نجواهای عاشقانه در تضرع های سحر و خواستن های افطار می باشد. رمضان ماهی است؛ که خواب مومنین روزه دار، عبادت؛ خاموشی شان، تسبیح؛ عمل شان، پذیرفته شده و دعایشان مستجاب بارگاه کبریایی است. ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه صائمین و بالاخص؛ یکایک همکاران عزیزم در جای جای شرکت معظم دخانیات ایران و مجتمع دخانیات استان کردستان، انشاالله از فیوضات و برکات عظیم این ماه پر خیروبرکت نهایت استفاده را بنمائیم.
غبارروبی و عطرافشانی نمازخانه های مجتمع دخانیات استان کردستان
12:20:10 1398/02/17
تجلیل از کارگران نمونه مجتمع دخانیات استان کردستان
14:58:26 1398/02/14
در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر، با حضور سرپرست مجتمع دخانیات کردستان از کارگران نمونه این مجتمع تجلیل بعمل آمد. کیوان گنجعلی، سرپرست مجتمع دخانیات کردستان در این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع کارو کارگر در دین مبین اسلام، خاطرنشان ساخت: کارگران، سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی و طلایه داران عرصه تلاش و کوشش مجاهدانه در راه اعتلای وطن می باشند. وی با اشاره به اینکه همه کارگران در جایگاه خود، نمونه هستند، یادآور شد: تلاش های گسترده این عزیزان برای آنها باقیات و صالحات است. ایشان؛ ضمن تقدیر از زحمات همه پرسنل و کارگران خدوم این مجتمع، اظهار امیدواری کردند: باید تلاش شود تا با جدیت، همراهی وهمدلی بیشتر در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با نام سال "رونق تولید " نامگذاری شده، فرمایش معظم له محقق گردد. در ادامه با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از کارگران نمونه مجتمع تجلیل شد.