فراخوان زيرسيستم

اخبار و تازه ها

حضور سرپرست و کارکنان مجتمع دخانیات کردستان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن
11:41:10 1397/11/23
همزمان با سراسر ایران اسلامی، و همگام و همدوش با موج خروشان مردم شهیدپرور، ولایتمدار و بابصیرت استان کردستان، سرپرست وکارکنان مجتمع دخانیات کردستان ، پر رنگتر از همیشه در مراسم راهپیمایی عظیم و دشمن شکن 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب حضور یافته و ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای امام راحل(ره) و میثاق مجدد با مقام عظمای ولایت، با مشت های گره کرده و سردادن شعار"مرگ برآمریکا"و"مرگ بر اسرائیل" اوج تنفر خود را از استکبار جهانی و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فریاد زدند.
برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب در مجتمع دخانیات استان کردستان
14:42:14 1397/11/13
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور سرپرست مجتمع دخانیات کردستان، دبیرستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر استان کردستان، فرمانده حفاظت اطلاعات سپاه ناحیه سنندج، مسئول حوزه شهدای کارگری سپاه ناحیه سنندج، جمعی از فرماندهان بسیج ادارات وکارکنان مجتمع دخانیات استان کردستان دراین مجتمع برگزار شد.
کارخانه دخانیات سقز روز چهارشنبه افتتاح می شود.
11:18:49 1397/11/13
سرپرست مجتمع دخانیات استان کردستان،در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این مجتمع برگزار شد از آماده سازی کارخانه دخانیات سقز و افتتاح آن در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد. کیوان گنجعلی خاطرنشان نمود: با مساعدت های بی دریغ اولیای گرانقدر شرکت دخانیات ایران و صندوق بازنشستگی فولاد کشور و همچنین پیگیری های مستمر نمایندگان محترم، دلسوز و خدوم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی، در خصوص راه اندازی کارخانه سیگارت سازی سقز؛ اقدامات اولیه و لازم برای این امر از مدتها قبل شروع شده است. وی یادآور شد : در همین راستا مراحل آماده سازی یک خط تولیدی این کارخانه در حال اجرا بوده و انشاالله؛ در ایام مبارک دهه فجر با حضور مسئولان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
08:11:42 1397/09/24
من عقیده ی راسخ دارم بر اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور زنده نگه داشتن نام شهدا است؛ این یک نیازی است که ما - چه آدمهای مقدس مآب و متدینی باشیم؛ چه آدمهایی باشیم که خیلی هم مقدس مآب نیستیم. اما به سرنوشت این کشور و به سرنوشت این مردم علاقه مندیم- هرجور که فکر بکنید، بزرگداشت شهدا برای آینده ی این کشور حیاتی و ضروری است. فرهنگ شهادت یعنی فرهنگ تلاش کردن با سرمایه گذاری از خود برای اهداف بلند مدت مشترک بین همه ی مردم؛ که البته در مورد ما آن اهداف، مخصوص ملت ایران هم نیست، برای دنیای اسلام ، بلکه برای جهان بشریت است.
خبر ورزشی
10:11:03 1397/09/13
محمدمبین عظیمی، از کشتی گیران آزادکار باشگاه دخانیات سقز، در رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نونهالان (جام روزجهانی کودک) که با حضور تیمهای آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و سه تیم از ایران در آذرماه سالجاری و در تهران برگزارشد، با غلبه بر حریفان خود در وزن 85کیلوگرم، قهرمان و صاحب گردن آویزطلا شد. عظیمی از کشتی گیران بااخلاق وخوش آتیه وپرافتخاری است که در نخستین دوره رقابتهای بین المللی آزادنوجوانان، جام بزرگداشت زنده یاد استاد سیدجعفرموسوی در مشهد و در وزن 92کیلو گرم ، صاحب مدال برنز و همچنین نفراول وحائز مدال طلای مسابقات آسیایی نونهالان در مرداد ماه 1397 در شهرستان کرج هم می باشد. شایان ذکر است محمد مبین عظیمی متولد سال 1382 شهرستان سقز می باشد.
پیام سرپرست مجتمع دخانیات کردستان به مناسبت 13 آبان
09:15:11 1397/08/12