اسلایدر پیشرفته

موزه اسناد و آثار تاریخی

شرکت دخانیات ایران

شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

اخبار و تازه ها

قرارداد نهایی تولید و فروش سالانه 200/000 اصله نهال پالونیا با مشارکت شرکت کارآفرینان دنیای البرز و مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش در مورخه 97/01/20 به امضاء رسید.
مراسم استقبال و پذیرایی از زائران پیاده عراقی حرم امام رضا (ع) در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش
انجام معاینات ادواری کارکنان شاغل در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش با همکاری شرکت طب کار در مورخه 96/12/20
جلسه بررسی و داوری طرح های منتخب مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش در جشنواره امتنان سال 96 با حضور نمایندگان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
همزمان با 15 اسفند، روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی کاشت تعدادی اصله نهال با هدف اشاعه فرهنگ درختکاری و توسعه فضای سبز در محوطه مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش انجام شد.
به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدا، مدیریت و جمعی از کارکنان مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش در منزل شهید علی اکبر کاووسی حضور یافتند.

خبرهاي حوزه پژوهشي - آموزشي

 
جلسات تخصصی بررسی طرحهای اجرا شده و طرح های ادامه دار سال 95 و طرح های پیشنهادی برای اجرا در سال 96 با حضور مهندس صالحی رئیس اداره تحقیقات کشاورزی ، مهندس حسین زاده رئیس ایستگاه تحقیقات کشاورزی رشت ، مهندس رنجبر رئیس ایستگاه تحقیقات ارومیه و کلیه محققین سه مرکز در حوزه های تحقیقاتی از تاریخ 95/12/01 لغایت 95/12/04 در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش برگزار شد. 
 
 

مركز تحقيقات و آموزش تيرتاش