اسلایدر پیشرفته

موزه اسناد و آثار تاریخی

شرکت دخانیات ایران

شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

اخبار و تازه ها

در سال حمایت از تولید کالای ایرانی، نخستین محموله صادراتی شامل دو دستگاه ماشین دوخت برگ توتون در تاریخ 97/03/23 از مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش به کشور آذربایجان ارسال گردید.
مراسم گرامیداشت روز کارگر شنبه 22 اردیبهشت ماه به همت شورای کار مرکز و با حضور فرماندار شهرستان گلوگاه و همراهان و مدیریت و کارکنان مرکز در محل سالن کنفرانس برگزار گردید.
در بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه برتر استانی، از محققین مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش تجلیل شد.
به مناسبت هفته گرامیداشت مقام کارگر، جمعی از کارکنان بسیجی مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش در امر خداپسندانه اهدای خون شرکت نمودند.
قرارداد نهایی تولید و فروش سالانه 200/000 اصله نهال پالونیا با مشارکت شرکت کارآفرینان دنیای البرز و مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش در مورخه 97/01/20 به امضاء رسید.
مراسم استقبال و پذیرایی از زائران پیاده عراقی حرم امام رضا (ع) در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش

خبرهاي حوزه پژوهشي - آموزشي

 
جلسات تخصصی بررسی طرحهای اجرا شده و طرح های ادامه دار سال 95 و طرح های پیشنهادی برای اجرا در سال 96 با حضور مهندس صالحی رئیس اداره تحقیقات کشاورزی ، مهندس حسین زاده رئیس ایستگاه تحقیقات کشاورزی رشت ، مهندس رنجبر رئیس ایستگاه تحقیقات ارومیه و کلیه محققین سه مرکز در حوزه های تحقیقاتی از تاریخ 95/12/01 لغایت 95/12/04 در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش برگزار شد. 
 
 

مركز تحقيقات و آموزش تيرتاش