شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

پيام مديرعامل

  چشم انداز آینده صنعت دخانیات :
     شرکت دخانیات ایران با هدف توسعه و پیشرفت صنعت دخانیات کشور و تامین و نظارت بر بازار مصرف داخل فعالیت خود را در سال ١٣١٦ آغاز نمود و تمامی تلاش و کوشش خود را برای تولید و فروش محصولات با کیفیت توأم  با رعایت اصول بهداشتی و سلامتی مصرف کنندگان به کار بسته است تا با نگاه به سلامت مصرف کنندگان نیاز مصرف بازار داخل را با تولیدات با کیفیت برآورده سازد.
ورود به بازارهای جهانی و حفظ بازارهای صنعتی مصرف، ‌توسعه صادرات کالای دخانی ، ‌بستر سازی و تدوین راهکاربرای ایجاد ظرفیتهای تولیدی مناسب ، ‌نوسازی و روان سازی جریان تجارت خارجی با بهره گیری از الگوها و فناوریهای نوین تجارت ..  ادامه

اخبار و تازه ها

17:11:23 1391/04/12
مراسم رونمايي از يادمان شهداي دخانيات ، با حضور كاظم معتمدي فر مدير عامل و رئيس هيئت مديره شركت دخانيات ايران ،مسعود عليپور ،معاونت اداري ومالي ومديران ارشد وخانواده هاي شهدا،جانباز وايثارگر شركت دخانيات وحاج آقا برهان مسئوول امور روحانيون ومشاور مدير عامل در شركت دخانيات برگزار شد.
12:00:00 1389/04/28
با عنايت به تعهد ،‌تخصص و وسابق ارزشمند جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان مديركل بازرسي ،‌حسابرسي داخلي و رسيدگي به شكايات منصوب مي شويد .
12:00:00 1388/12/04
سخنگوي شركت دخانيات ايران با جدي خواندن خطرات بيشمار سيگارهاي قاچاق گفت : متأسفانه در بررسيهاي به عمل آمده در اين شركت درسيگارهاي قاچاق از موادي استفاده مي شود كه نه تنها زمينه هاي تسريع سرطان و نازائي را فراهم مي آورد بلكه باعث ضايعات و ناراحتي هاي پوستي شديدي مي شود .
12:00:00 1388/09/23
در پي انتشار خبر « مجوز توليد سيگار بهمن به بخش خصوصي » در مورخ 20/9/88 در خبرگزاري جمهوري اسلامي، شركت دخانيات ايران جوابيه اي را به اين خبرگزاري ارسال نمود
12:00:00 1388/02/29
شركت دخانيات ژاپن سومين توليد كننده بزرگ سيگار در جهان پيش بيني كرد به دليل وضع قوانين ضد دخانيات ميزان سوداين شركت نسبت به سال گذشته ميلادي به ميزان 19 درصد كاهش خواهد يافت.
12:00:00 1388/02/29
روسيه پل ارتباطي صدور سيگارهاي قاچاق به اروپا شده است. ميزان قاچاق سيگار از اين كشور به ساير كشورهاي اروپايي به يك ميليارد دلار در سال مي رسد .
Close