جستجو:
بازرگاني

جهت دریافت دستورالعمل اعطای عاملیت صادرات در قالب فایل PDF اینجا را کلیک نمایید

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1391/04/11

واردات:
شرکت دخانیات ایران در راستای برنامه‌های کلان دولت جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین بخشی از نیازهای بازار مصرف کشور که در داخل امکان تولید آنان میسر نمی‌باشد و در راستای شفافیت هر چه بیشتر تجارت انواع محصولات دخانیات، مسئولیت نظارت بر رعایت استانداردهای کیفی و ظاهری اقلام وارداتی را جهت حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان بر عهده دارد.
با رعایت استانداردهای ظاهری محصولات وارداتی، شامل:
 الصاق هالوگرام
 چاپ پیام بهداشتی
 ثبت مشخصات کیفی

 
          
       دستورالعمل صدور مجوز عاملیت واردات 1389     
صادرات:  
کشور ایران به علت شرایط اقلیمی خاص و مناسب از دیرباز به عنوان یکی از مناطق مستعد جهت کشت انواع توتون سیگارت، تنباکو و توتون چپق و نیمکوب محسوب می‌گردد.
تنباکوهای اصیل ایرانی شهرتی جهانی داشته و سالانه مقدار متنابهی از این محصول به کشورهای مختلف دنیا ارسال می‌گردد. کشورهای حوزه خلیج فارس، لبنان، سوریه، عراق و... از جمله مصرف‌کنندگان عمده این محصول می‌باشند.
توتون‌های مرغوب کشت شده در ایران شامل انواع توتون‌های تیپ شرقی نظیر باسما، تیکلاک، توتون‌های نیمه شرقی نظیر ترابوزان و توتون‌های تیپ غربی نظیر ویرجینا و بارلی است که سالانه مقدار انبوهی از انواع توتون‌های کشاورزی و عمل‌آوری شده شرکت دخانیات به مناطق و کشورهای مختلف دنیا نظیر آسیای میانه، اروپا و ... ارسال می‌گردد.
در حال حاضر کشت و عمل‌آوری توتون‌های مرغوب ایرانی جهت استفاده در محصولات تولیدی کمپانی‌های معتبر دنیا در قالب عقد قراردادهای همکاری مشترک در سرلوحه اقدامات شرک دخانیات ایران قرار گرفته است.
شرکت دخانیات ایران با کشت انواع توتون‌های مختلف و برخورداری از بالاترین تکنولوژی‌های جهانی جهت عمل‌آوری و فرآوری توتون و شرایط مطلوب نگهداری محصولات، آمادگی خود را جهت تأمین نیازهای مواد اولیه توتونی شرکت‌های مختلف سیگارت‌سازی دنیا اعلام می‌دارد.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1391/11/07