تاریخ 1396/01/27     تعداد دفعات مشاهده 607 بار     ساعت 14:21:48     گروه خبري شركت دخانيات ايران
مدیر پشتیبانی و خدمات گفت: تا پایان تعطیلات نوروزی 1883 نفر از همکاران و خانوادهایشان در مراکز اسکان نوروزی شرکت پذیرش شده‌اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل ، رضا سالمی مدیر پشتیبانی و خدمات شرکت دخانیات ایران گفت: با تلاش مدیران مجتمع های تولیدی ، رؤسای ادارات استانی و پیگیری همکارانمان در مدیریت پشتیبانی و خدمات ، در روزهای پایانی سال و آغازین روزهای بهاری، اسکان بالغ بر 375 خانواده در مجموعه های رفاهی و فرهنگی دخانیات در سراسر کشور فراهم شد.

وی افزود: با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده و در راستای اجرای دستورات مدیرعامل شرکت دخانیات ایران مبنی بر استفاده حداکثری از امکانات و فضاهای موجود در مهمانسراها و مجموعه های رفاهی و فرهنگی دخانیات در سراسر کشور ، آماده سازی اماکن اقامتی در اولویت قرار گرفت و محل های بیشتری جهت اسکان همکاران عزیز و خانواده های محترمشان آماده سازی و تجهیز شد.

مدیر پشتیبانی و خدمات اظهار داشت: تا پایان تعطیلات نوروزی امسال، 1883 نفر در قالب 375 خانوار از همکاران دخانیاتی در مراکز رفاهی مجتمع ها و ادارات استانی شرکت در سراسر کشور پذیرش شده‌اند که بر این اساس 5649 نفر ـ روز از مراکز اسکان نوروزی شرکت دخانیات ایران استفاده کرده‌اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

سالمی ادامه داد: بیشترین آمار اسکان نوروزی به استان‌های خراسان رضوی(مجموعه فرهنگی و رفاهی مشهد مقدس) و مازندران(مجموعه رفاهی و تفریحی تیرتاش) اختصاص دارد.

 
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :