تاریخ 1396/01/27     تعداد دفعات مشاهده 675 بار     ساعت 14:26:25     گروه خبري شركت دخانيات ايران
کاروان های راهیان نور شرکت دخانیات ایران همانند سال های گذشته در مناطق عملیاتی جنوب حضور یافتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل ، اصغر مهرعلیان مشاور مدیر عامل و فرمانده حوزه بسیج490 امام رضا(ع) دخانیات ضمن اشاره به اعزام کارکنان شرکت دخانیات ایران و خانواده هایشان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس گفت: برای اولین بار این اعزام بطور همزمان در یک تاریخ از چهارم تا هشتم فروردین ماه سال جاری از تهران و سایر استان ها اقدام شد.

وی افزود: بالغ بر400نفر از همکاران بهمراه خانواده هایشان در شهر آبادان - بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب(ع) اسکان و با همراهی پنج نفر از راویان جهت آشنایی هرچه بیشتر زائرین با عملیات های مختلف و حماسه سازی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس از مناطق جنگی و عملیاتی همچون اروند کنار، علقمه، شلمچه، طلائیه، هویزه و پادگان دوکوهه بازدید کردند.

مهرعلیان در ادامه اظهار داشت: مطابق سنوات گذشته برنامه های معنوی و فرهنگی(برگزاری زیارت عاشورا، مدیحه سرایی و عزاداری در مناطق عملیاتی و مسابقه عکاسی و خاطره نویسی) به نحو شایسته و مطلوب برگزار گردید.

وی در پایان از حمایت های ویژه محمدیان شمالی مدیرعامل شرکت دخانیات ایران و سایر مدیران در انجام شایسته این سفر معنوی تشکر و قدردانی کرد.

 
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :