تاریخ 1398/03/21     تعداد دفعات مشاهده 724 بار     ساعت 00:19:35     گروه خبري شركت دخانيات ايران
همایش روابط عمومی الکترونیک ، با حضور مسئولین روابط عمومی مجتمع های تولیدی و کارشناسان مدیریت ارتباطات و اموربین الملل برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل ، همایشی تحت عنوان "روابط عمومی الکترونیک و لزوم بازنگری در ساختارها " با هدف ارتقای سطح علمی مسئولین روابط عمومی مجتمع های تولیدی و بررسی مشکلات سایت و ارائه گزارش عملکرد سه ماهه نخست سال جاری، در محل مجتمع آذربایجان غربی برگزار گردید .
در این همایش که بعدازظهر روز یکشنبه مورخ ۱۹ خردادماه ، با حضور حبیب هاشمی, مدیر ارتباطات واموربین الملل و مرتضی مهرپور ، مدیرمجتمع دخانیات آذربایجان غربی و کارشناسان حوزه ارتباطات این مدیریت آغاز گردید، مدیر مجتمع دخانیات آذربایجانغربی ضمن خوشامدگویی به حاضرین برای ایشان ، در جهت تحقق اهداف والای روابط عمومی آرزوی موفقیت نمود .سپس مدیر ارتباطات و امور بین الملل به بیان اهداف و سیاستهای این مدیریت پرداخت و در ادامه مسئولین روابط عمومی به بیان عملکرد سه ماهه حوزه مربوطه پرداختند.
این همایش صبح روز بعد با بررسی مسائل و مشکلات سایت هر مجتمع ، ادامه یافت و در نهایت با برگزاری کارگاهی برای شناساندن روابط عمومی الکترونیک و اصول خبرنویسی بکار خود خاتمه داد.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :