تاریخ 1398/08/14     تعداد دفعات مشاهده 1302 بار     ساعت 07:51:39     گروه خبري شركت دخانيات ايران
اصلاحات اساسی نیازمند همراهی همه کارکنان و مدیران است/ با تدابیر اندیشیده شده قدرتمندتر از گذشته به بازار مصرف بر خواهیم گشت.
دکتر سیاوش افضلی در سفر کاری به شهرستان رشت از مجتمع دخانیات گیلان بازدید و با همکاران و مدیران و کارشناسان  این مجتمع دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت دخانیات ایران که به همراه معاون تولید و جمعی از مدیران ستادی شرکت به شهرستان رشت سفر کرده بود ، از بخش های مختلف در مجتمع دخانیات گیلان بازدید کرد. مدیرعامل شرکت دخانیات در بازدید پنج ساعته خود از این مجتمع در جمع کارگران این مجتمع به اهمیت تولید اشاره کرده و گفت: مجتمع ها کار اصلی خودشان که تولید با کیفیت است را با کمک همکارانی که در برنامه ریزی و تحقیقات هستند با سرعت و همت بیشتری ادامه دهند.

دکتر افضلی در ادامه گفت: باید تلاش کنیم و آسیب ها را شناسایی کنیم و رو به پیشرفت باشیم. وی مجتمع دخانیات گیلان را یکی از مهم ترین مجتمع های تولیدی فعال در کشور و حتی منطقه دانست که شناخت این اهمیت می تواند پتانسیل ها و ظرفیت های مازاد این مجتمع را از بالقوه  به  بالفعل تبدیل نمایند.

وی تاکید کرد: تمام نیروها باید بسیج شوند تا اصلاحات اساسی انجام شود. در این منفعت کلان باید از منافع فردی و گروهی و هرگونه رابطه پرهیز گردد.  وی افزود: متاسفانه نداشتن ساختار درست و منسجم  یکی از مشکلات پیش رو شرکت است. ساختار درستی در شرکت وجود ندارد و این نقایص موجود در حوزه تولید و تامین به همین دلیل است ، در نتیجه باید در وهله اول تمامی مدیران و مسئولان به یک گفتمان مشترک برسند تا بتوانند در مسیر توافق قرار گیرند اگر نخواهیم تغییر کنیم معجزه ای اتفاق نخواهد افتاد.

 به گزارش خبرنگار ما همزمان با بازدید مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره از خطوط تولید در مجتمع گیلان ، خطوط تولید برندهایی که به دلیل کمبود مواد اولیه همچون بهمن کوتاه ، بهمن سوپراسلیم ، زیکا سافت و 57 در ماه های اخیر متوقف شده بود ، مجدداً فعالیت تولیدی را آغاز نمودند.  

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :