تاریخ 1398/10/13     تعداد دفعات مشاهده 726 بار     ساعت 18:35:38     گروه خبري شركت دخانيات ايران
مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران شهادت سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را به عموم مردم ایران تسلیت گفت.

متن کامل پیام دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

" در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی درعهد و پیمان خود ندادند". (احزاب23)

سردار رشید اسلام و ایران "سپهبد حاج قاسم سلیمانی" فرمانده سرافراز و یادگار گرانقدر نسلی از مردان پاک سرشتی بود که شربت شهادت را نوشید و به آرزوی دیرین خود نایل آمد و به یاران مجاهد صدیقش پیوست.

نام شهید سلیمانی در تاریخ بلند کشورمان با هشت سال جنگ تحمیلی، دفاع مقدس و همچنین مجاهدت‌ها و فداکاری‌های بی امان این مرد بزرگ در مبارزه و نابودی جنایت کارانی همچون داعش عجین شده و هیچگاه رشادت‌هایش در ایجاد امنیت، اقتدار، عزت ملی و حفاظت از منافع عالیه کشور از اذهان ملت و تاریخ ایران پاک نخواهد شد و این اقدام تروریستی نهایت بی تعهدی دولت آمریکا را به قواعد بین المللی نشان داد.

اینجانب شهادت مظلومانه سردار سرافزار حاج قاسم سلیمانی را به خانواده‌‌ی مکرم آن شهید عزیز، ملت بزرگوار و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده و برای روان پاک و مطهر او، علو درجات را از خدای متعال مسألت دارم.

کارگران، کارکنان و مدیران شرکت دخانیات ایران با تمام توان و قدرت مضاعف و انگیزه ‌دو چندان در میدان اقتصاد و تولید، انتقام سختی از ریختن به ناحق خون سردار مهربانی‌ها می‌گیرند.

سیاوش افضلی

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :