تاریخ 1398/11/21     تعداد دفعات مشاهده 1236 بار     ساعت 18:05:49     گروه خبري شركت دخانيات ايران
دکتر افضلی: ان شاءالله با برنامه‌ریزی که انجام شده است سال 99 سالِ موفقیت‌های شرکت دخانیات ایران خواهد بود

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت دخانیات ایران یکشنبه 20 بهمن ماه 1398 در "همایش شوراهای اسلامی کار" که در سالن جلسات امام علی(ع) مجتمع دخانیات تهران، با حضور معاونین، جمعی از مدیران ستادی و اعضاء شوراهای اسلامی کار دخانیات سراسر کشور برگزار شد با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: صحبت‌های نمایندگان کارگران عزیز شرکت مورد توجه و خیلی امیدوار کننده و خوشحال کننده بود چرا که اکثر شما به مسائل اصلی شرکت توجه داشتید و کمتر مسائل صنفی و شخصی مطرح شد و این موضوع قابل توجه و مهم است و نشان از بلوغ این مجموعه در قالب شورای اسلامی کار شرکت دارد.

دکتر افضلی در ادامه ضمن بیان این موضوع که اکثر شما دغدغه مسائل شرکت را دارید و در خصوص فعالیت ها و مسائل مجموعه صحبت داشتید اظهار داشت: این رویکرد بسیار امیدوار کننده است و این همان چیزی است که در راستای عبور از این مقطع حساس نیازمند آن هستیم.

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره با بیان اینکه بحمدلله با تلاش‌هایی که ظرف پنج ماه گذشته شده است سهم بازار محصولات ما در حال رشد اما ایده‌ال نیست تاکید کرد: در مسائل تشکیلاتی و سازمانی اگر بخواهیم مسائل را حل کنیم باید بدانیم در چه نقطه‌ای هستیم و چه باید بکنیم و برای حل مسئله چه توانایی و امکاناتی داریم.

وی در ادامه گفت: حتما باید در قالب کمک‌های رفاهی یک رضایتمندی نسبی در مجموعه ایجاد شود.

وی ضمن بیان این نکته که ان شاالله با برنامه‌ریزی که انجام شده است در سال 99 بیست درصد سهم بازار را خواهیم داشت افزود: سال 99 سال ITC خواهد بود یعنی سال موفقیت‌های شرکت دخانیات ایران که فقط با تلاش، پشتکار و حضور مداوم کلیه همکاران و مدیران دخانیات در  سراسر کشور است که دست یافتنی خواهد بود.

دکتر افضلی در ادامه به انسجام، بی‌توجهی به حواشی و نگاه هدفمند، قدرتمند، مقتدرانه و با صلابت برای رفع موانع اشاره و تاکید کرد: در هیچ مقطعی از سال‌های اخیر سراغ نداریم وزارتخانه‌ای آگاهانه تا این حد مسائل شرکت دخانیات ایران را پیگیری کند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انصافا به صورت جد، پیگیر موضوعات شرکت دخانیات ایران است و این فرصت بسیار خوبی برای ماست.

دکتر افضلی در پایان خطاب به اعضاء شوراهای اسلامی کار دخانیات سراسر کشور با بیان این نکته که اگر منافع شرکت تامین شود مطمئنا منافع همگان تامین خواهد شد گفت: در هر مجتمع و اداره‌ای که هستید نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برایمان ارسال کنید. شما اعضاء شوراهای اسلامی کار باید صدای کارگران و مطالبه‌گر از ما باشید تا بتوانیم با رفع تبعیض‌ها و نارضایتی‌های احتمالی دوشادوش یکدیگر و با یک تعلق خاطر نسبت به منافع جمع و شرکت اقدام نماییم.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :