تاریخ 1398/11/22     تعداد دفعات مشاهده 850 بار     ساعت 17:37:57     گروه خبري شركت دخانيات ايران
دکتر افضلی در فضایی صمیمی با خانواده‌های معظم شهدای دخانیات دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی و أمور بین‌الملل شرکت دخانیات ایران، دوشنبه 21 بهمن ماه 1398 مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره با خانواده‌های معظم شهدای دخانیات استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

دکتر افضلی در ابتدای این دیدار ضمن عرض خیر مقدم به این عزیزان و تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با امید برای وفاداری به آرمان‌ها و پیام‌های انقلاب اسلامی گفت: در برابر ایثار و جان فشانی شهدای میهن اسلامی باید قدردان این رشادت‌ها نه با زبان بلکه بصورت عملی بود.

وی افزود: در آن زمان این بزرگواران در دفاع از این مرز و بوم از عزیزترین داشته خویش دریغ کردند پس امروز بر ماست که فرزندان زمان خویش باشیم و در عمل با شناسایی نیازهای کشور در راستای آن گام برداریم.

دکتر افضلی ادامه داد: مهمترین امر مقدس در کشور چرخه تولید است از جمله چرخ تولید شرکت دخانیات ایران و در این راه، یادآوری رشادت‌های خانواده‌های معظم شهدا وظیفه ما را دوچندان می کند.

وی افزود: بدانیم که این تلنگرها فقط مختص این گونه مراسم‌ها نیست و ما هم اکنون در سنگرهای جنگ اقتصادی بوده و به مانند شهدا باید در این جنگ از داشته‌های خویش تا پیروزی کامل علیه دشمنان صنعت کشور و انقلاب، دفاع و پاسداری کنیم.

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره در پایان گفت: با همت و تلاشی که در کارگران شرکت مشاهده می‌شود که در بین آنها فرزندان شهدا و ایثارگران نیز هستند بتوانیم در حوزه اقتصادی پیرو راه راستین آن شهدای گرانقدر و عزیز باشیم.

گفتنی است در این مراسم خانواده شهدا بصورت مستقیم به بیان نقطه نظرات و درد دلهای خود با مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره پرداخته و ایشان دستوراتی را ایفاد نمودند
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :