تاریخ 1398/11/23     تعداد دفعات مشاهده 1060 بار     ساعت 11:57:21     گروه خبري شركت دخانيات ايران
دکتر افضلی: لازم است شرایطی فراهم گردد تا از ظرفیت تولید بالای شرکت دخانیات ایران که یک ظرفیت بالقوه قوی است، بعنوان یک ظرفیت ملی و بالفعل استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت دخانیات ایران روز دوشنبه 21 بهمن ماه 1398 در "مراسم گرامیداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی" که در نمازخانه مرکزی مجتمع دخانیات تهران، با حضور کلیه مدیران و کارکنان دخانیاتی شاغل در شهر تهران برگزار شد حضور یافت.

دکتر سیاوش افضلی با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: پیام انقلاب پیام عدالت خواهی بوده و هست و می بایست با آرمان‌های انقلاب  هم سو بوده و بر این اساس در رفتارهای خود بازنگری کرده و انقلابی باشیم.

وی افزود: باتوجه به شرایط جاری کشور و تحمیل جنگ اقتصادی ماموریت اصلی ما در محیط کار بوده و گرداندن چرخ تولید یک هدف مقدس است که باید سعی شود با برنامه‌ریزی و ارتقاء اهداف کلان و در راستای وظایف ذاتی این شرکت چرخه‌ی تولید صنعت دخانیات را فعال‌تر کنیم.

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره ضمن بیان این موضوع که در حال حاضر بررسی‌های تخصصی و آسیب‌شناسی مسائل شرکت بدرستی صورت پذیرفته، اظهار داشت: خوشبختانه با مدیریت و همدلی و هم‌افزایی تمامی واحدها سعی گردید مشکلات مربوطه مرتفع و در اولین قدم نسبت به تامین مواد اولیه اقدام گردد.

وی با بیان اینکه در بحث بازار و توزیع محصولات به شکلی عمل خواهد شد که سهم بازار احیاء گردد، تاکید کرد: امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که با افزایش تولید به 3 شیفت کاری در برخی از مجتمع‌ها از جمله گیلان، شاهد رشد سهم نخی بوده و از لحاظ کشش بازار، محصولات استراتژیک شرکت با درخواست عاملین مواجه شده است که با تلاش و همدلی در تمامی ارکان شرکت باید این امر ادامه یابد.

وی در ادامه گفت: در سال 99 با افزایش سهم بازار دخانیات کشور می‌بایست سیستم توزیع شرکت را به صورت واقعی و در قالب توزیع مویرگی نهادینه کنیم. لذا برای بسامان کردن امور شرکت دخانیات مسیر پر‌فراز و نشیبی پیش رو داریم که با همت تمامی پرسنل محترم شرکت حتما موفقیت حاصل خواهد شد.

وی ضمن بیان این نکته که با تاکید وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی دو بانک عامل مشخص شده تا در خصوص تامین نقدینگی، همکاری لازم را با شرکت دخانیات ایران داشته باشند افزود: با یاری خداوند متعال و امید و اعتماد و تلاش پرسنل مجموعه شرکت، برنامه های سال 99 محقق خواهد شد و ماشین آلات جدید در مجتمع های تهران و ارومیه راه اندازی می گردد.

دکتر افضلی در ادامه به حضورِ در حلقه تولید تا توزیع اشاره و تاکید کرد: شرکت دخانیات ایران باید در بازار مصرف اثرگذار و همچون گذشته بازیگر اصلی بازار دخانیات کشور باشد لذا لازم است شرایطی فراهم گردد تا از ظرفیت تولید بالای شرکت دخانیات ایران که یک ظرفیت بالقوه است بعنوان یک ظرفیت ملی بالفعل استفاده شود.

دکتر افضلی با بیان این نکته که نحوه برخورداری همکاران از گروه، پست و سایر مزایا مرتبط با کارشان خواهد بود گفت: سنگینی مسائل رفاهی باید جهت‌گیری‌اش به سمت حوزه تولید و فروش باشد چرا که اگر شرکت بخواهد سهم بازار را حفظ کند باید بالاترین مزایا به کارگران خطوط تولید و فروش پرداخت شود.

وی افزود: برای مسیری که در پیش داریم با قدرت و صلابت در راستای اصلاح موانع قدم بر می‌داریم و تقاضایی که از پرسنل دارم این است که با هوشمندی و انسجام حرکت کرده و به فضل الهی روزهای خوبی در انتظار شرکت است و سال 99 سال موفقیت‌های شرکت دخانیات ایران خواهد بود.

دکتر افضلی سخنان خود با گریزی به مناجات نامه خواجه عبدا.. انصاری به پایان برد:

الهی دانایی ده که از راه نیفتیم و بینایی ده که در چاه نیفتیم.

بگشای دری که در گشاینده توی

بنمای رهی که ره نماینده تویی

من دست به هیچ دستگیری ندهم

کایشان همه فانی‌اند و پاینده تویی

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :