شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

تاریخ 1398/12/06     تعداد دفعات مشاهده 1770 بار     ساعت 11:25:05     گروه خبری شركت دخانيات ايران

جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شرکت دخانیات ایران با حضور مدیر عامل برگزار شد
تصویر

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران در این جلسه بر لزوم استفاده کامل از همه ظرفیت‌های موجود شرکت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کلیه واحدها تأکید کرد.

دکترافضلی با بیان اینکه آموزش و استرس زدایی از کارکنان و مشتریان جزو اولویت هاست ادامه داد: توزیع مدیریت شده اقلام بهداشتی و مواد ضد‌عفونی کننده برای کارکنان به همراه ضد‌عفونی کردن اماکن و وسایل عمومی از جمله سرویس‌های ایاب و ذهاب، سالن‌های غذاخوری، سرویس‌های بهداشتی و ... با جدیت دنبال شود.

مدیرعامل همچنین تأکید کرد: باید شرایطی فراهم گردد تا حضور و غیاب و صدور فیش غذای کارکنان با سهولت و رعایت کامل نکات بهداشتی انجام گیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه پزشک معتمد شرکت با شرح آنچه در جریان ایجاد و شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران رخ داده پرداخت و توصیه‌های بهداشتی لازم از جمله شستن مرتب دست‌ها، رعایت فاصله ایمن، امتناع از دست دادن و روبوسی کردن با دیگران، استفاده از ماسک های استاندارد برای افراد با علائم بیماری سرماخوردگی، ضد عفونی کردن اماکن عمومی از قبیل سرویس‌های بهداشتی، سالن‌های غذاخوری، سطل‌های زباله در‌دار و توجه ویژه به نیروهای خدماتی و ... را مطرح کرد.

وی همچنین تأکید کرد: کسانی که با علائم سرماخوردگی و آنفولانزا مواجه هستند به منظور پیشگیری و جلوگیری از شیوع آن، تا حد امکان استراحت کرده و از حضور در مجامع عمومی پرهیز کنند.

به گفته پزشک معتمد این ویروس به میزانی که درباره آن تبلیغ شده خطرناک نیست و متاسفانه پیش از آنچه خود بیماری نگران کننده باشد، اضطراب و ترس ناشی از آن در جامعه گسترش یافته است.

شایان ذکر است؛ در راستای تاکیدات مدیرعامل شرکت دخانیات ایران کمیته‌ای با حضور کلیه حوزه‌های متولی تشکیل و ضمن بررسی تمامی جوانب، تصمیمات لازم اتخاذ و به سراسر کشور ابلاغ گردید.

بنا به توصیه اکید، شایسته است کلیه همکاران محترم رعایت بهداشت فردی و توصیه سازمان‌ها و نهادهای مسئول که از طریق رسانه ملی و کانال‌های اطلاع رسانی شرکت منتشر می شود را با حفظ آرامش روانی و بی توجهی به اخبار غیر رسمی در فضای مجازی اقدام و با پرهیز از هرگونه واهمه، نهایت همکاری و همراهی لازم را با مدیران و مسئولین خود داشته باشند تا به حول و قوه الهی و همت کلیه کارکنان با صحت و سلامتی کامل مسائل را پشت سر گذاشته و به استقبال سال نو برویم.