تاریخ 1399/02/11     تعداد دفعات مشاهده 636 بار     ساعت 11:42:50     گروه خبري شركت دخانيات ايران
پیام تبریک مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران به مناسبت روز کارگر

 

دکتر افضلی، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، این مناسبت را به کارگران شریف و زحمت کش شرکت دخانیات تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

وَأَن لَّیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى

و اینکه براى انسان جز حاصل تلاش او نیست

 کارگران عزیز و همکاران محترم خانواده شرکت دخانیات ایران 

روز کارگر می‌تواند علاوه بر آن که مجالی برای تهنیت به کارگران شریف باشد، فرصتی هم برای تأکید بر تأمین حقوق حقه‌ی آن‌ها ، وفاداری به منافع و پیش‌چشم‌آوردنِ مصائب و تنگناهای زندگی آنها نیز باشد.

تاختن بر مرکب زبان‌آوری و توسل به شعبده‌ی کلام، دست‌کم در چنین روزی، چندان شایسته نیست و رنگی هم نخواهد داشت. امیدوارم در عمل، در تعیین خط‌مشی‌ها، در اجرای سیاست‌ها و تحقق برنامه‌ها ، بتوانم این وفاداری به منافع کارگران شریف را از یاد نبرم.

از خداوند یکتا می‌خواهم همه‌ی ما را در وفای به این عهد روسفید گردانَد. آن روز بی‌تردید شادباش و تهنیتِ بس صادقانه‌تری ارزانی خواهد داشت.

اینجانب ضمنِ آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه پر خیر و برکت رمضان ، روز کارگر را به خانواده بزرگ شرکت دخانیات ایران تبریک عرض می نمایم . امیدوارم با عبور از بحران پیش رو، به عنوان بخش بزرگی از صنعت کشور بتوانیم با امید ، احترام ، مسئولیت پذیری ، امانت داری بیت المال ، در سالی که به نام "جهش تولید" نام گذاری شده است با تلاشِ مضاعف، تحقق آن را به منصه‌ی ظهور برسانیم. 

سیاوش افضلی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :