شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/04/03     تعداد دفعات مشاهده 1075 بار     ساعت 21:22:50     گروه خبری شركت دخانيات ايران

دکتر افضلی در جلسه‌ی هم اندیشی مدیران مجتمع‌های تولیدی کل کشور گفت: جسارت، شجاعت و قاطعیت در تصمیم گیری مدیران، ضرورت امروز ماست.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت دخانیات ایران، دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره در جلسه‌ی هم اندیشی مدیران مجتمع‌های تولیدی که با حضور معاون تولید‌، مدیران ستادی و مدیران مجتمع‌های تولیدی در سالن امام علی (ع) مجتمع تهران برگزار شد، گفت: شفافیت در تصمیم گیری‌ها، درستی و صداقت در رفتارها شرط اصلی انجام  امور است.

دکتر افضلی با اشاره به اینکه ضرورت دارد همه ی فعالیت‌ها شفاف، منطقی و مناسب انجام شود، افزود: تعامل و هماهنگی هدفمند و انسجام میان ارکان زیر مجموعه نیاز و لازمه شرایط حساس کنونی است و باید با هم‌افزایی و رویکردهای  سازنده در مسیر تعالی شرکت گام برداشت.

 مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره گفت:

کار کردن در این شرایط به تصمیم، اقدام و روحیه ی کار عملیاتی نیازمند است و با حرف زدن صرف و ایستایی و سکون، نمی توان شرایط را بهبود بخشید و ضرورت دارد مدیران مجتمع‌های تولیدی موانع  را شناسایی و با پیگیری مستمر در جهت رفع آن حرکت داشته باشند.

دکتر افضلی ضمن بیان اینکه تولید در شرکت دخانیات ایران فعالیت و ماموریت اصلی محسوب می گردد، تصریح کرد: از ماموریت‌های ذاتی و اصلی شرکت‌ دخانیات تولید سیگارت است و همه فعالیت‌های جانبی حول همین ماموریت ذاتی تعریف می گردد.

 مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره گفت:

راه نجات شرکت، احیای سهم از دست رفته محصولات تولیدی و حضور پر‌رنگ و دوباره در بازار مصرف است و این مهم بدون تلاش و کوشش و اعتقاد و باور به راهبردهای کلان و برنامه های تدوین شده رخ نخواهد داد.

دکتر افضلی با اشاره به حمایت از همه مدیرانی که در راستای حفظ و حفاظت از منافع شرکت حرکت می کنند، گفت: حمایت همه جانبه از اقدامات مدیران را منوط به نتیجه نهایی کارهای موثر آنان دانسته و از مدیرانی که با صلابت، اعتقاد و باور قلبی خدمت می کنند، با تمام وجود دفاع می کنم.

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره در پایان گفت: طرح بهره‌وری تولید که متناسب با فعالیت‌های بخش‌های تولیدی است، تدوین و آماده شده است که در آینده نزدیک ارایه خواهد شد و لازم است در این شرایط خطیر کارهای بزرگ انجام شود، فلذا کارهای بزرگ مردان بزرگ میخواهد.

گفتنی است در ابتدای این نشست معاونت تولید گزارشی جامع از وضعیت مجتمع‌های تولیدی ارائه و پس از سخنان مدیر عامل هر یک از مدیران مجتمع به شرح اقدامات، ارائه نقطه نظر‌ها و ذکر مشکلات و موانع حوزه تحت امر خود پرداختند.