شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/04/03     تعداد دفعات مشاهده 1894 بار     ساعت 21:32:21     گروه خبری شركت دخانيات ايران

علیرضا فتحی نیا معاون مالی و منابع انسانی شرکت دخانیات ایران شد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران، مراسم تودیع و معارفه معاون جدید مالی و منابع انسانی شرکت با حضور دکتر اسدی رییس هیات مدیره و دکتر افضلی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره، معاونین، مشاورین و مدیران ستادی در سالن کنفرانس حوزه مدیر عامل برگزار شد.

در ابتدای این دیدار دکتر افضلی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات دکتر دهقانی در دوران تصدی مسئولیت سرپرستی معاونت مالی و منابع انسانی و اشاره به ادامه همراهی و حضور ایشان در سمت مشاورعالی، خواستار اصلاحِ ساختار اجرایی و فرآیندی مالی و منابع انسانی شده و بر ضرورتِ چابک‌سازی و شفافیت در کلیه فرآیندها و روان‌سازی امور و سرعت بخشی در این حوزه تاکید کردند.

ایشان همچنین خواستار نظارت دقیق بر سیستم‌های امور پرسنلی و مالی و اتخاذ تدابیر  لازم و توجه ویژه در زمینه‌های امور رفاهی و تدوین نظامِ جامع خدمات رفاهی، معیشتی و درمانی کارکنان از سوی این معاونت شدند.

در ادامه مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره با اشاره به عدم توازن در استفاده از نیروی انسانی متناسب با فعالیت‌های شرکت اظهار داشت: مهیا سازی ساز‌و‌کار پویا و تدوین برنامه جامع آموزش فنی و حرفه‌ای به کارکنان با رویکرد جانشین‌پروری را از وظایف ذاتی این معاونت دانسته و بر هماهنگی و تعامل ویژه و سازنده کلیه ارکان مجموعه دخانیات در جهت نیل به برنامه های کلان شرکت تاکید کردند.

در پایان دکتر افضلی خواستار برنامه‌ریزی دقیق و ایجاد بستر مناسب جهت ورود شرکت دخانیات ایران به بازار بورس اوراق بهادار شد.

گفتنی است آقای فتحی نیا دارای مدرک دکترای مدیریت صنعتی و سوابق مدیریتی در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و دیگر شرکت‌ها بوده و میتوان به عناوینی چون عضو هیات مدیره، معاونت مالی و اداری و..... اشاره کرد.