شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/04/24     تعداد دفعات مشاهده 1051 بار     ساعت 14:08:37     گروه خبري شركت دخانيات ايران
دیدار معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت دخانیات ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران؛ دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره عصر روز دوشنبه مورخ ۹۹/۴/۲۳ پذیرای مهندس کبیری معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

دکتر افضلی در این دیدار و گفتگو ابتدا به اهمیت شرکت دخانیات ایران به عنوان یک بنگاه بزرگ تولیدی و سهم بسزای آن‌ در اشتغال‌زایی اشاره و توضیحات مشروحی از آخرین وضعیت تولید و مشکلات شرکت دخانیات ایران در حوزههای تامین مواد اولیه، تخصیص ارز و دپو مواد اولیه در گمرکات، وضعیت بازار مصرف و برنامه‌های توسعه ای ارائه دادند.

مهندس کبیری ضمن ابراز امیدواری از روند رو‌ به رشد این شرکت و توجه ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرکت‌های تولیدی از بخش‌های تولیدی مجتمع دخانیات تهران دیدن و از نزدیک با روند و فرآیند‌های تولید سیگارت و فعالیت‌های صنعتی این شرکت بزرگ صنعتی و نحوه ارایه محصولات آشنایی پیدا کردند.

گفتنی است معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  به همراهی آقای شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا وگلوگاه درمجلس شورای اسلامی پس از بازدید از خطوط تولید از موزه شرکت دخانیات ایران بازدید و با تاریخچه فعالیت‌های یکصد ساله شرکت دخانیات ایران بعنوان یک بنگاه بزرگ تولیدی آشنایی پیدا کردند.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :