شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/05/04     تعداد دفعات مشاهده 806 بار     ساعت 15:06:32     گروه خبري شركت دخانيات ايران
دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران به همراه معاونین و تنی چند از مدیران ارشد شرکت از مجموعه نازی آباد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران، دکتر افضلی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره چهارشنبه ۹۹/۵/۱ به همراه تنی چند از معاونین و مدیران ارشد شرکت از مجموعه مدیریت بازاریابی، تحقیقات بازار و صیانت از محصول، مدیریت فروش، مدیریت برنامه ریزی انبارها، مدیریت صادرات و اداره دخانیات استان تهران بازدید بعمل آوردند.

دکتر افضلی ضمن بازدید از مدیریت بازاریابی، تحقیقات بازار و صیانت از محصول و مشاهده پروژه های رصد کیفی و کمّی محصولات داخلی و خارجی گفت: با تغییر در ساختار سازمانی و افزودن مدیریت بازاریابی  تلاش گردید تا با روش های نوین و اطلاعاتِ حاصل از تحقیقات میدانی بازار و همچنین رصد رقبا در بلند مدت، بتوانیم تداوم رشد سهم بازار شرکت را تضمین و با مرکزیت و توجه به خواسته ها و ذائقه مشتریانمان محصولات تولیدی شرکت دخانیات ایران را عرضه نمائیم.

مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره افزود: توسعه کمی و کیفی بازار، توجه ویژه به برندینگ در برندهای قدرتمند شرکت دخانیات ایران، تعریف مکانیزم مشخص و چارچوب عملیاتی مناسب در بخشِ معرفی محصولات جدید با در نظر گرفتن تغییرات فیزیکی و ظاهری محصولات و بازار هدف از جمله فعالیت‌هایی است که می‌بایست در مدیریت بازاریابی با همکاری واحدهای پژوهشی، فروش و برنامه‌ریزی تولید، مطالعه و اجرا گردد.

دکتر افضلی در ادامه با بازدید از مدیریت فروش، دفتر صادرات و مدیریت برنامه ریزی تولید و انبارها مجموعه نازی آباد گفت: تشکیل کمیته فروش، توزیع و بازاریابی برای تخصصی‌تر شدن تصمیم‌گیری‌ها در قیمت گذاری، توزیع و فروش با نگاهی به بازار و حرکت فعالان بازار مهم بوده و شرکت دخانیات ایران هم اکنون به اتفاقات بازار با حساسیت و نگاه کارشناسانه می نگرد و مباحثی چون قیمت گذاری و شیوه های توزیع را عالمانه و آگاهانه مدیریت کرده و تصمیماتی را نمی‌گیرد که خیر قلیل و شرّ کثیر بهمراه داشته باشد و یا منفعلانه دنباله رو اتفاقات بازار باشد.

مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره ضمن تشکر و قدردانی از هماهنگی و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با حوزه تامین و تولید افزود: ثبت رکورد بیش از ۱۲۰ درصدی برنامه تولید در تیرماه و آمادگی برای تحقق صد در صدی برنامه‌های ماه‌های آینده را ناشی از این همدلی و هماهنگی دانستند .

دکتر افضلی اشاره کرد: هر چند هم‌اکنون واحدهای تولیدی ما در گیلان، مازندران، ارومیه، گلستان و تهران در دو یا سه شیفت مشغول به تولید می‌باشند و حتی خطوط تولیدی متوقف شده خمینی شهر بعد از حدود ۲ سال  از ابتدای هفته وارد مدار تولید شده است  و جذب  ۱۱۰ نفر نیروی کار جدید اما با چشم‌اندازی که برای تصاحب سهم از دست رفته‌مان در بازار ترسیم نموده‌ایم فاصله داریم.

مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره با بازدید از اداره دخانیات استان تهران ضمن بیان اهمیت اجرای توزیع مویرگی در "مالکیت" و"مدیریت" بر فرآیند توزیع کالا خاطرنشان ساخت: با آنکه در چند سال اخیر بخشی از کالاهای شرکت دخانیات ایران بصورت باکسی فروشی و مویرگی توزیع میگردید ولی تفاوت این پروژه این است که فرآیند توزیع به خرده فروشان تحت سامانه های تعریف شده در قالب اپلیکیشن های نرم افزاری کنترل و مدیریت می گردد و مزایای این پروژه را کنترل توزیع صحیح محصول، کنترل قیمت محصول و حذف واسطه های توزیع در شرایط سخت اقتصادی و احیای سهم نمایشی کالاهای ملی و داخلی در خرده فروشی ها دانستند و خواستار اجرای سریع و گام به گام این پروژه توزیع مویرگی در استان های هدف گردیدند.

در پایان این بازدید دکتر افضلی متذکر شدند: شرکت دخانیات تا نیمه اول سال ۹۸ در شرایط بحرانی و بسیار نامناسبی بسر می بُرد ولی هنگامیکه امروز فرآیندهای کلان این شرکت را رصد میکنم باید خدمتتان عرض کنم که با آنکه موانع زیادی پیش رو داریم ولی در مسیر درست و خوبی گام نهادیم و این امر جز با تلاش و زحمات همکارانمان محقق نمی‌گردید .

گفتنی است این بازدید به مدت ۴ ساعت به طول انجامید و به دیدار و گفتگو با مدیران، کارشناسان و کلیه پرسنل مجموعه نازی آباد ‌پرداختند و پروژه "توزیع مویرگی" رسما شروع به فعالیت نمود.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :