شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/05/04     تعداد دفعات مشاهده 1918 بار     ساعت 21:25:27     گروه خبری شركت دخانيات ايران

عبدی مدیر دفتر مرکزی حراست شرکت دخانیات ایران شد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران، آیین تودیع و معارفه مدیر دفتر مرکزی حراست شرکت دخانیات ایران با حضور دکتر علایی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده سازمان حراست کل کشور، دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره  و تنی چند از مشاوران و مدیران شرکت دخانیات ایران شنبه ۴ مرداد ماه در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

در این مراسم از زحمات جناب آقای احضاری سرپرست سابق دفتر مرکزی حراست تقدیر و جناب آقای منصور عبدی به عنوان مدیر جدید دفتر مرکزی حراست شرکت منصوب شد.

در ابتدای این مراسم دکتر افضلی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: حراست باید در فعالیت ها و فرآیندها شرکت صاحب نظر تخصصی و در جنبه های عمومی پناهگاهی برای حمایت و مشورت به مدیران و پرسنل باشد.

دکتر افضلی با اشاره به اینکه انتظار است شما چشم و دیدبان مدیریت ارشد و کمک حال معاونین و مدیران در حوزه های تخصصی باشید، افزود: امروز رسانه های بیگانه و بدخواهان، امید مردم را هدف گرفته اند و اگر بتوانیم امید را در ۵۰۰۰ پرسنل شرکت دخانیات افزایش دهیم، بی شک در وظیفه خود موفق بوده ایم و من خوشحالم که بر اساس برآورد های انجام شده یک حس امید در بین کلیه کارکنان شکل گرفته است.

مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره گفت: حرکت درست در وضعیت فعلی جهش تولید و ایجاد شور و نشاط در بدنه شرکت است و باید ضمن قدم برداشتن در این مسیر با هر فرد و گروهی که باعث اختلال در این برنامه ها میشوند، برخورد لازم صورت پذیرید.

در ادامه رییس مرکز حراست وزارت تعاون، نماینده سازمان حراست کل کشور و مدیر جدید دفتر مرکزی حراست نیز نسبت به بیان وظایف، ویژگی ها و اهداف سازمانی حراست در مجموعه های تولیدی  پرداخته و بر تولید و مشاوره تخصصی و حضور موثر  تاکید کردند.

در پایان حکم جناب آقای عبدی اهداء و از زحمات جناب آقای احضاری با اهدا لوح سپاس و هدایایی قدردانی به عمل آمد.