شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

تاریخ 1399/06/05     تعداد دفعات مشاهده 909 بار     ساعت 13:46:33     گروه خبری شركت دخانيات ايران

مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران از مجموعه انبار های هشتگرد و اداره دخانیات البرز بازدید کرد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت دخانیات ایران؛ دکتر افضلی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره‌ شرکت‌ دخانیات ایران به همراه جمعی از مدیران و رؤسای حوزه های مختلف شرکت در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۶/۴ از مجموعه انبارهای هشتگرد و اداره دخانیات استان البرز بازدید به عمل آوردند.

دکتر افضلی در بازدید از مجموعه انبارهای هشتگرد، دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای رفع مسائل و مشکلات و تدوین راه کارهای لازم با رعایت مدیریت هزینه برای استفاده بهینه از این مجموعه را اعلام کردند.

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره در بازدید از اداره دخانیات البرز با حضور در جلسه‌‌ی رونمایی از سامانه پخش مویرگی این استان با اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری ابا عبدالحسین(ع)، گفت: برجسته‌ترین وجه حرکت امام حسین (ع) آگاهی بخشی ایشان بود و باید همانند فرمایش سیدالشهدا که فرمودند "فرزند زمانه خویش باش"، این را الگوی خود قرار داده و در همه ابعاد به آن عمل نماییم.

مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره افزود: در بحث اصلاح سیستم توزیع شرکت دخانیات ایران باید به آگاهی کامل برسیم و ضرورت امر ایجاب می کند که هر چه زودتر به بلوغ و پیشرفت‌های بهتری دست پیدا کنیم.

دکتر افضلی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت دقیق استانداردها و نظارت و پیگیری گفت: هدف‌گذاری شرکت این است که حداقل در شش ماه اول ۹۹ بتوانیم چهار یا پنج استان را در پخش توزیع مویرگی پوشش دهیم و  این کار در استان تهران شروع شد و در استان البرز نیز راه اندازی میگردد، که این امر موجبات افزایش سهم بازار از ۷ درصد به ۱۶ درصد را فراهم نموده است تا در راستای  کسب سهم 20 درصدی از بازار مصرف گام برداریم.

گفتنی است از استراتژی‌های جدید شرکت دخانیات ایران جهت حضور موثر و هدفمند در بازار مصرف و ارتباط نزدیک با خرده فروشی‌ها، راه اندازی کانال توزیع مویرگی در کلیه استانها با استفاده از امکانات و پتانسیل‌های در اختیار بوده که استان تهران به عنوان اولین استان در مرداد ماه و استان البرز نیز به عنوان دومین استان در چهار منطقه کمال شهر، حصارک، مهرشهر و فردیس در این بازدید رونمایی شد و راه اندازی کانال‌های توزیع مویرگی در سایر استانهای کشور نیز در دستور کار قرار دارد.