لینک های مرتبط
 
 
 
 
 
آگهي مناقصه
 
اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
چهارشنبـــــه 5 آذرماه 1393
برگزیده صفحات اول روزنامه های صبح کشور
               1393/09/05
پاداش بهمن ماه تصویب شد
تقدیر و تشکر مدیرعامل از صاحبان سهام و هیات رییسه مجمع عمومی شرکت دخانیات در پی تصویب پاداش بهمن ماه در پی تصویب پرداخت پاداش بهمن ماه به کلیه همکاران دخانیاتی به خاطر عملکرد در خور تحسین شرکت در سال 1392 ،مدیرعامل شرکت دخانیات از صاحبان سهام و هیات رییسه مجمع عمومی شرکت دخانیات تقدیر و تشکر کرد.
               1393/09/04
مدیرعامل شرکت دخانیات در پیامی :
انتصاب دبیرکل جدید کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت را تبریک گفت. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات در پیامی انتصاب مهندس ابوالحسنی را به دبیرکلی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت تبریک گفت .
               1393/09/01
با پیگیری های مستمر مدیرت امور کشاورزی صورت گرفت:
ثبت ارقام توتون های ویرجینیا- بارلی و باسما در فهرست ملی ارقام گیاهی ایران با پیگیری های مستمر مدیریت امور کشاورزی شرکت دخانیات ارقام توتون های ویرجینیا ، بارلی و باسما در فهرست ملی ارقام گیاهی ایران ثبت شد.
               1393/09/01
پیام مدیرعامل بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج:
همکاران پرتلاش، صدیق و دلسوز بسیجی با همتی والا و انگیزه‌ای قوی‌ در راستای اعتلای هرچه بیشتر شرکت دخانیات تلاش و اهتمام دارند. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در پیامی هفته مبارک و فرخنده بسیج را تبریک گفت.
               1393/09/01
گزارش تصویری/
افتتاح دو واحد سوئیت در مهمانسرای ستاد شرکت
               1393/09/01
مرور خبرها از ۲۴ تا ۲۹ آبان؛
مهمترین اخبار "شرکت دخانیات ایران" در هفته ای گذشت. نهادینه کردن فرهنگ خودکفائی و ایمان به تولید از برنامه های بسیج است / فروش زمین های مجتمع دخانیات مازندران متوقف شد / با همدلی و همراهی می توان گامهای اساسی را در جهت تامین بازار مصرف داخل برداشت / پایبندی به شفافیت ، صراحت و صداقت از اصول اساسی شرکت دخانیات ایران است و ...
               1393/09/01
 
آشنايي با دخانيات