لینک های مرتبط
 
 
 
 
آگهي مناقصه

تدارک و خدمات مورد نیاز

 
 
هفته دولت گرامی باد.
اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
پیام مدیرعامل بمناسبت هفته دولت:
هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از اخلاق مداری ، تدبیر ، امید ، عدالت، نظم و امنیت است. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در پیامی هفته دولت و سالروز شهادت یاران صدیق امام(ره) شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
               1393/06/08
شنبــــه 8 شهریورماه 1393
برگزیده صفحات اول روزنامه های صبح کشور
               1393/06/08
گزارش وارده :
اداره بررسی های اقتصادی معاونت بازرگانی و اقتصادی در گزارشی کارشناسی و مهم نکات برجسته شرکت دخانیات در تولید و مبارزه با قاچاق سیگار را بر شمرده است . شرکت دخانیات ایران به عنوان قدیمی ترین واحد تولید کالاهای دخانی کشور ـ با دارا بودن چرخه کامل تولید سیگار از مرحله تولید بذر و کاشت و فرآوری توتون تا توزیع محصولات تولیدی ـ همواره با تأمین بخشی از نیاز بازار داخل کمک شایانی به تقویت تولید ملی و جلوگیری از قاچاق سیگار و خروج ارز نموده است.
               1393/06/06
به میزبانی مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش برگزار شد:
دوره آموزشی بازآموزی عمل آوری توتون در انبار های بارلی و بازآموزی عمل آوری توتون در گرمخانه های نیمه مدرن دوره آموزشی بازآموزی عمل آوری توتون در انبار های بارلی و بازآموزی عمل آوری توتون در گرمخانه های نیمه مدرن به میزبانی مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش برگزار شد.
               1393/06/06
با حضور مدیرکل امورمالیاتی استان و با هدف بررسی مشکلات عاملین برگزار شد:
جلسه مالیات بر ارزش افزوده در مجتمع دخانیان گیلان جلسه مالیات بر ارزش افزوده با حضور مدیرکل امورمالیاتی استان و با هدف بررسی مشکلات عاملین در مجتمع دخانیان گیلان برگزار شد
               1393/06/06

برگزاری نشست شوراهای اسلامی کار دخانیات سراسر کشور با مدیرعامل نشست سراسری شوراهای اسلامی کار دخانیات سراسر کشور در مرکز تحقیقات تیر تاش بر گزار می شود .
               1393/06/06
گزارش تصویری/
جلسه هیات مدیره شرکت دخانیات ایران
               1393/06/05
 
آشنايي با دخانيات