لینک های مرتبط
 
 
 
آگهي مناقصه
 

اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
پیام مدیرعامل بمناسبت حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر:
ماه مهمانی سفره پربرکت الهی چه زود گذشت، ماهی که سبب شد تا آدمی نو با جانی تازه سر بر آورد. نجفیان مدیرعامل دخانیات در پیامی حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به خانواده بزرگ دخانیات تبریک گفت.
               1393/05/06
دوشنبــــه 6 مردادماه 1393
برگزیده صفحات اول روزنامه های صبح کشور
               1393/05/06
در گفتگو اختصاصی با معاونت بازرگانی و اقتصادی شرکت مطرح شد:
افضلی: اولویت ما احیای مزیت های رقابتی شرکت دخانیات ایران است/افزایش فروش در تیرماه، با وجود رکود در بازار مصرف/اجتناب ناپذیری تغییرات مدیران استانی درصورت عدم همراهی با سیاست های کلان شرکت افضلی معاون بازرگانی و اقتصادی شرکت دخانیات ایران در گفتگویی به بیان دیدگاه ها و برنامه ریزی های صورت گرفته حوزه بازرگانی شرکت پرداخت.
               1393/05/05
معاون مالی و منابع انسانی در اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت :
مدیریت بر مبنای آموزه های اخلاقی برگرفته از معانی و مفاهیم اسلامی ، اخلاق را در سازمان حاکم و مدیریت بر قلبها را نهادینه خواهد ساخت. اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت مالی و منابع انسانی با حضور قاسمی امیر معاون جدید مالی و منابع انسانی شرکت برگزار شد.
               1393/05/05
مدیرعامل شرکت در میان تشویق های مکرر و ابراز احساسات جمعی از کارگران :
حمایت کارگران شرکت موجب دلگرمی ، ایجاد انگیزه و تلاش مضاعف است/قهرمانان واقعی شرکت کسانی هستند که با کار و تلاش منشاء اثر باشند. نجفیان با حضور در جمعی صمیمی کارگران شرکت که بصورت خودجوش در جهت حمایت از وی گردهم آمده بودند از آنان تقدیر و تشکر کرد.
               1393/05/04
صبح امروز و با حضور سر زده جمعی از کارگران صورت پذیرفت:
حمایت قاطع کارگران شرکت از عملکرد مدیرعامل دخانیات/گزارش تصویری با حضور سر زده جمعی از کارگران شرکت ، از مدیریت اثربخش و قاطعانه نجفیان مدیرعامل دخانیات حمایت شد.
               1393/05/04
یادداشت وارده از دفتر بررسی های اقتصادی/بخش اول
تبیین یک شعار: تولید پایدار ـ فروش پایدار مهمترین چالش پیش روی مجموعه های تولیدی ـ صنعتی در عصر کمبود منابع و رقابت روز افزون، هماهنگی بین بخش های تولید و بازرگانی به منظور دست یابی به تولید و فروش پایدار می باشد.
               1393/04/30
 
آشنايي با دخانيات