لینک های مرتبط

 
 
 
 
 
 
آگهي مناقصه
 

اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
به مناسبت هفته پژوهش صورت گرفت :
بازدید سرپرست معاونت برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی شرکت دخانیات از مجتمع دخانیات مازندران و مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش صادق پور سرپرست محترم معاونت برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی به همراه آئینی مدیر امور تحقیقاتی و پژوهشی از کارخانه فرآوری توتون ، انبار خرید ونگهداری توتونهای روستایی در مجتمع سورک و کارخانه سیگارت سازی ساری و مرکز تحقیقات تیرتاش بازدید کرد .
               1393/09/25
به همت دفتر امور بانوان و خانواده شرکت برگزار شد :
نشست " تبیین جایگاه قرآن در خانواده به همت دفتر امور بانوان و خانواده و با همکاری مجتمع دخانیات تهران نشستی با عنوان " تبیین جایگاه قرآن در خانواده " در سالن اجتماعات امام علی (ع) برگزار شد .
               1393/09/25
سفیر ژاپن در ایران در بازدید از مجتمع گیلان :
همکاری شرکت دخانیات ایران و JTI داستان یک همکاری موفق است. سفیر ژاپن در ایران در بازدید از مجتمع دخانیات گیلان همکاری شرکت دخانیات ایران و JTI را داستان یک همکاری موفق خواند.
               1393/09/23
مدیرعامل شرکت دخانیات در جمع کارکنان دفتر مرکزی حراست شرکت :
اعتبار و بزرگی برند یک سازمان به عملکرد شفاف و سالم مدیران آن است/ اقدامات دفتر مرکزی حراست شرکت قابل تقدیر و تحسین است نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران گفت : اگر خواهان بزرگی و عظمت برند یک سازمان هستیم باید شفاف سازی و سلامت اداری را در تمام زمینه ها سرلوحه برنامه های اجرایی مدیریت شرکت قرار دهیم .
               1393/09/19
در جلسه ای با حضور مدیرعامل برگزار شد :
بررسی راهکارهای بهبود کمی و کیفی محصول در جهت ارتقا فروش با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت در جلسه ای راهکارهای بهبود کمی و کیفی محصول در راستای ارتقا فروش مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
               1393/09/18
گام شرکت دخانیات ایران برای حضور در بازارهای مصرف منطقه ای :
اولین محموله سیگارهای ایرانی وارد جمهوری آذربایجان می شود. در راستای تامین نیاز بازارهای مصرف منطقه اولین محموله سیگار ایرانی وارد بازار مصرف جمهوری آذربایجان می شود.
               1393/09/18
گزارش تصویری
بازدید مدیرعامل شرکت دخانیات ایران از بخشهای مختلف نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران از بخشهای مختلف شرکت بازدید کرد.
               1393/09/17
 
آشنايي با دخانيات