لینک های مرتبط
 
 
 
 
آگهي مناقصه

تدارک و خدمات مورد نیاز

 
اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
سه شنبـــــه 11 شهریورماه 1393
برگزیده صفحات اول روزنامه های صبح کشور
               1393/06/11
مدیرعامل شرکت دخانیات صادر کرد:
دستور پرداخت پاداش به کلیه همکاران شاغل در سراسر کشور در راستای تقدیر از کارکنان شرکت ، نجفیان مدیرعامل دخانیات دستور پرداخت پاداش به کلیه کارکنان شرکت را صادر کرد.
               1393/06/09
گزارش تصویری/
مراسم واگذاری زمین سلیمانخانی به تعاونی مسکن کارکنان مجتمع دخانیات تهران با حضور مدیرعامل
               1393/06/09

ثبت اولین پروانه سبز گمرکی صادرات "تنباکوی زرد طلایی" بنام شرکت دخانیات ایران شرکت دخانیات ایران موفق به ثبت اولین پروانه سبز گمرکی برای صادرات تنباکوی زرد طلایی گردید.
               1393/06/09
نرخی که از 79.2 درصد به 9.8 درصد رسید
گام سوم تورم تک رقمی آمارها نشان می‌دهد نرخ تورم سالانه پس از گروه دخانیات و مواد خوراکی در گروه «اثاث، لوازم و خدمات مورداستفاده در خانه» نیز «تک‌رقمی» شده است.
               1393/06/09
پیام مدیرعامل بمناسبت هفته دولت:
هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از اخلاق مداری ، تدبیر ، امید ، عدالت، نظم و امنیت است. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در پیامی هفته دولت و سالروز شهادت یاران صدیق امام(ره) شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
               1393/06/08
گزارش وارده :
اداره بررسی های اقتصادی معاونت بازرگانی و اقتصادی در گزارشی کارشناسی و مهم نکات برجسته شرکت دخانیات در تولید و مبارزه با قاچاق سیگار را بر شمرده است . شرکت دخانیات ایران به عنوان قدیمی ترین واحد تولید کالاهای دخانی کشور ـ با دارا بودن چرخه کامل تولید سیگار از مرحله تولید بذر و کاشت و فرآوری توتون تا توزیع محصولات تولیدی ـ همواره با تأمین بخشی از نیاز بازار داخل کمک شایانی به تقویت تولید ملی و جلوگیری از قاچاق سیگار و خروج ارز نموده است.
               1393/06/06
 
آشنايي با دخانيات