لینک های مرتبط
 
 
 
 
آگهي مناقصه
 

اخبار و تازه هاي شركت دخانيات
مدیرعامل شرکت دخانیات در پیامی :
انتصاب دبیرکل جدید کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت را تبریک گفت. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات در پیامی انتصاب مهندس ابوالحسنی را به دبیرکلی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت تبریک گفت .
               1393/09/01
با پیگیری های مستمر مدیرت امور کشاورزی صورت گرفت:
ثبت ارقام توتون های ویرجینیا- بارلی و باسما در فهرست ملی ارقام گیاهی ایران با پیگیری های مستمر مدیریت امور کشاورزی شرکت دخانیات ارقام توتون های ویرجینیا ، بارلی و باسما در فهرست ملی ارقام گیاهی ایران ثبت شد.
               1393/09/01
پیام مدیرعامل بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج:
همکاران پرتلاش، صدیق و دلسوز بسیجی با همتی والا و انگیزه‌ای قوی‌ در راستای اعتلای هرچه بیشتر شرکت دخانیات تلاش و اهتمام دارند. نجفیان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در پیامی هفته مبارک و فرخنده بسیج را تبریک گفت.
               1393/09/01
گزارش تصویری/
افتتاح دو واحد سوئیت در مهمانسرای ستاد شرکت
               1393/09/01
مرور خبرها از ۲۴ تا ۲۹ آبان؛
مهمترین اخبار "شرکت دخانیات ایران" در هفته ای گذشت. نهادینه کردن فرهنگ خودکفائی و ایمان به تولید از برنامه های بسیج است / فروش زمین های مجتمع دخانیات مازندران متوقف شد / با همدلی و همراهی می توان گامهای اساسی را در جهت تامین بازار مصرف داخل برداشت / پایبندی به شفافیت ، صراحت و صداقت از اصول اساسی شرکت دخانیات ایران است و ...
               1393/09/01
مدیرعامل دخانیات در مجمع شورای عالی قشر کارگری کشور:
نهادینه کردن فرهنگ خودکفائی و ایمان به تولید از برنامه های بسیج است. نجفیان مدیرعامل دخانیات گفت: یکی از برنامه های بسیج نهادینه کردن فرهنگ خودکفائی و ایمان به تولید است.
               1393/08/28

جلسه هم اندیشی بانوان شاغل در مجتمع دخانیات آذربایجان غربی با حضور مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده جلسه هم اندیشی بانوان شاغل مجتمع دخانیات آذربایجان غربی برگزار شد.
               1393/08/28
 
آشنايي با دخانيات