تاریخ انتشار: 1398/02/15         ساعت 16:40:46     گروه خبري پژوهشی
اولین محموله صادراتی به تعداد دو دستگاه گرمخانه عمل آوری توتون از مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش به جمهوری آذربایجان ارسال گردید.

در سال حمایت از رونق تولید و در اجرای منویات مقام معظم رهبری و مسئولین نظام مبنی بر خودباوری، ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، توجه به امر صادرات و پیرو قرارداد منعقده و توافقات صورت گرفته با فعالان عرصه کشاورزی و کشت توتون در جمهوری آذربایجان با موضوع "صادرات 60 دستگاه گرمخانه عمل آوری توتون"، اولین محموله صادراتی به تعداد دو دستگاه از گرمخانه های مزبور در مورخه 98/02/11 از مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش به جمهوری آذربایجان ارسال گردید. ارزش کل این قرارداد 36/000/000/000 ریال بوده و صادرات 60 دستگاه فوق، دومین قرارداد صادراتی این مرکز در یکسال اخیر، بعد از صادرات دو دستگاه ماشین دوخت در خرداد ماه سال 97 می باشد.

گرمخانه عمل آوری توتون دستگاهی کاملاً بومی بوده که کلیه مراحل مطالعه و ساخت آن توسط محققان و متخصصان در مرکز تحقیقات و آموزش تیرتاش انجام شده است. از مهمترین مزایای این دستگاه کیفیت بسیار بالا و قیمت تمام شده پایین تر از رقبا می باشد. (حدود یک چهارم نمونه­ های مشابه خارجی)

تصاویر مرتبط
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :